vents

2018

  • 16.2. – Hartigo's fancy-dress ball U Kastnerů
  • 31.3. – 2.4. Freital - Osternfest
  • 19. – 21.05. Braunschweig
  • 25. – 26.08. – Leisnig - Medieval markets
  • 15. – 16.09. - Drebkau - Medieval markets

2017

  • 17.02. - Hartigo's fancy-dress ball U Kastnerů
  • 15. - 17.04. Freital - Osternfest
  • 29. - 01.05. Bad Bodenteich
  • 3. 6. Slavnostní otevření jezera Milada
  • 5. 6. MŠ Kameňáček - pasování prvňáčků
  • 13.6. MŠ Dobětice - pasování prvňáčků
  • 24.6. Městské sady Ústí nad Labem - Selské trhy
  • 22. - 23.07. Bienenbüttel - Medieval markets
  • 28. - 30.07. Bielefeld - Sparrenburgfest

2016

  • Ball SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická U Kastnerů
  • 19.02. - Hartigo ´s Fechtensball U Kastnerů
  • 26. - 28.03. Freital - Osternfest
  • 30.04. Čarodějnice v Edenu - Hospůdka Eden
  • 07.05. - Petrovice
  • 14. 5. - Chabařovice
  • 28.05 - Slavošov
  • 04.06. - Stebno
  • 16. - 17.07. Bienenbüttel - Medieval markets + Living history
  • 29. - 31.07. Bielefeld - Sparrenburgfest
  • 27. - 28.08. Leisnig - Medieval markets
  • 10.09. - Trmické slavnosti

2015

  • 20.02. - Hartigo's fancy-dress ball U Kastnerů - Special guest FABULA!
  • 04. - 06.04. - Freital - Osternfest
  • 30.04 - Bad Bodenteich
  • 16. - 17.05. Děčín
  • 24.05. - Litoměřice
  • 30.05. Slavošov
  • 02.06. - Kindergarten Kameňáček
  • 20. - 21.06. Forst Lausnitz - Medieval markets - Johannes Gaudium
  • 24.06. - Kindergarten Karla IV.
  • 17. - 19.07. Bienenbüttel - Medieval markets + Living history
  • 24. - 26.07. Bielefeld - Sparrenburgfest
  • 01. - 02.08. Winterberg - Medieval markets
  • 05.09 - Trmice

2014

  • 21.02. - Hartigo's fancy-dress ball Restaurant u Fírů (Božtěšice)
  • 10.05. - 11.05. - Weinheim
  • 31.5 - 1.6. - Ahrensburg
  • 04.06 - Kindergarten Stříbrníky
  • 07.06. - 09.06. - Braunschweig - Svatodušní svátky
  • 12.06 - Kindergarten Skalka
  • 16.06 - Kindergarten Kameňáček
  • 21.06 - Kinderheim Střekov
  • 19.07. - 20.07. - Nohfelden - Medieval markets
  • 25.07. - 27.07. - Bielefeld
  • 16.08. - 17.08. - Hamburg - Bergedorf
  • 13.09. - 14.09. - Fürstenfeldbruck
  • 06.12. - Christmas markets in Malečov

2013

  • 15.02. - Hartigo ´s Fechtensball
  • 30.03. - 01.04. - Freital - Osternfest
  • 12.04. - Ball Restaurant u Fíru (Boztesice)
  • 20.04. - 21.04. - Leisnig - Mittelalterlicher Markt
  • 27.04. - 28.04. - Numbrecht - Mittelalterlicher Markt
  • 18.05. - 20.05. - Braunschweig - Pfingsten
  • 01.06. - Children's Day - Duchcov
  • 04.06. - Kindergarten Kamenácek
  • 22.06. - 23.06. - Ahrensburg - Mittelalterlicher Markt
  • 06.07. - 07.07. - Dusseldorf - Eller
  • 13.07. - 14.07. - Frankenberg - 20. historischer Besiedlungszug
  • 20.07. - 21.07. - Nohfelden - Mittelalterlicher Markt
  • 24.08. - 25.08. - Marburg - Mittelalterlicher Markt
  • 31.08. - Oberschöna - Rittergutskeller
  • 07.09. - Aussig an der Elbe - Fírfest
  • 14.09. - 15.09. - Furstenfeldbruck

2012

  • 14.01. - vystoupení na šermířském bále Ssš Ortel - Krupka
  • 10.02. - 30.narozeniny skupiny Hartigo - Šermířský a maškarní ples U Fírů + čestný host FABULA
  • 30.03. - Zřícenina hradu Blansko
  • 07.04. - 09.04. - Freital
  • 21.04. - 22.04. - Leisnig - Mildenstein - Středověké oslavy
  • 29.04. - vystoupení pro dětský domov na Střekově
  • 12.05. - 13.05. - Ahrensburg ( Hamburg) - Středověké oslavy
  • 26.05. - 28.05. - Braunschweig - Středověké trhy
  • 02.06. - Dětský den Ryjice
  • 05.06. - MŠ Kameňáček
  • 30.06. - 01.07. - Schorndorf (Stuttgart) - Středověké trhy
  • 14.07. - 15.07. - Nohfelden
  • 21.07. - Tašov
  • 18.08. - 19.08. - Mittweida - Středověké trhy
  • 08.09. - 09.09. - Fürstenfeldbruck - Středověké trhy
  • 15.09. - 16.09. - Kamp-Lintfort ( Duisburg) - Středověké oslavy
  • 21.09 - Relax Aréna Povrly - ODLOŽENO Z DŮVODU PROHIBICE
  • 06.10. - ZOO Ústí n. L. - Den adoptivních rodičů
  • 17.11. - MEDIEVAL PUNK NIGHT v klubu CIRKUS DOMA (ÚnL)
  • 08.12. - Malečov - Vánoční trhy

2011

  • 11.02. - Hartigo´s fancy-dress ball - U Fírů
  • 22.04. - 24.04. - Freital - Easter celebrations
  • 30.04. - 01.05. - Nűmbrecht (Köln) - medieval markets
  • 14.05. - 15.05. - Lahr im Schwarzwald - medieval markets
  • 21.05. - 22.05. - Weinheim (Mannheim) - medieval markets
  • 05.06. - Františkov n. Pl. - Children's day
  • 07.06. - Kindergarten Krásné Březno
  • 11.06. - 13.06. - Braunschweig - medieval markets
  • 14.06. - Kindergarten Kameňáček
  • 16.07. - 17.07. - Nohfelden (Saarland)- medieval markets
  • 19.07. - Peruc - Kids camp
  • 06.08. - 07.08. - Berlin - medieval markets
  • 10.09. - 11.09. - Fürstenfeldbruck Kloster (Műnchen) - medieval markets
  • 03.09. - Children's Home Střekov
  • 17.09. - Kamýk - Motocross competition
  • 01.10. - ZOO Ústí nad Labem

2010

  • 22.01. - prom Lovosice
  • 05.02. - Hartigo´s fancy-dress ball - U Fírů
  • 19.03. - Ball Božtěšice
  • 03.04. - 05.04. Freital - Easter celebrations
  • 10.04. - Kamýk - motokros
  • 15.05. - lookout "Sedlo"
  • 29.05. - Slavošov - horse's day
  • 30.05. - Větruše - Childeren´s home Střekov
  • 05.06. - Františkov n. Pl.
  • 07.06. - Kindergarten Kamenácek
  • 19.06. - 20.06. - Budyně n. Ohří – Budyně´s Crown
  • 25.06. - Chabarovice
  • 04.07. - Trebusín - Hussite celebrations
  • 16.07. - 19.07. - Nohfelden medieval markets
  • 20.07. - Peruc - Kids Camp
  • 11.09 - 12.09. - Furstenfeldbruck medieval markets
  • 29.09. - Mírové square Ústí nad Labem
  • 02.10. - Zoo Ústí nad Labem

2009

  • 14.02. - 15.02 - Chemnitz - středověké tržiště
  • 20.02. - Šermířský ples v Božtěšicích
  • 20.03. - Božtěšický bál
  • 11.04. - 13.04 - Freital
  • 18.04. - UJEP
  • 24.04. - reastaurace U Fírů - čarodějnický slet
  • 30.04. - pálení čarodějnic - Střekov
  • 16.05. - 17.05. - Hermsdorf
  • 30.05. - 01.06 - Bautzen
  • 06.06. - Chabařovice
  • 09.06. - MŠ Kameňáček - pasování na prvňáčky
  • 12.06. - 14.06. - Sloup - soustředění a vystoupení
  • 27.06. - Hudcov
  • 29.06. - ZŠ Rabasova - pasování deváťáků
  • 05.07. - Třebušín
  • 17.07. - 20.07. - Nohfelden - středověké oslavy
  • 21.07. - Dětský tábor Peruc
  • 05.09. - rytířský turnaj - dětský domov Střekov
  • 12.09. - Kamýk
  • 03.10. - ZOO Ústí nad Labem - Den adoptivních rodičů
  • 24.10. - UJEP - Florbalový turnaj

2008

  • 02.02. - 03.02 - Chemnitz - středověké tržiště
  • 22.02. - Šermířský ples v Božtěšicích
  • 21.03. - Josefovský bál v Božtěšicích
  • 22.03. - ples Noc na Karlštejně - Střekov
  • 12.04. - 13.04 - Görlitz - pivovarské slavnosti
  • 10.05. - UJEP Klíše - vystoupení pro děti z dět.dom.
  • 30.05. - Severní Terasa - Den dětí
  • 12.06. - Střekov MŠ - pasování dětí na školáky
  • 21.06. - Budyňská koruna
  • 27.06. - Františkov - oslava 300 let založení
  • 03.07. - Berlín - firemní akce (Bundeskriminalamt)
  • 05.07. - Hudcov - dětský den
  • 06.07. - Třebušín - Husitské dny
  • 19.07. - 20.07. - Nohfelden - středověké oslavy
  • 23.07. - Peruc - dětský tábor
  • 30.08. - 31.08. - Hermsdorf - středověké trhy
  • 06.09. - Kamýk - motocrossové závody
  • 7.9. - bečov - pouť
  • 3.10. - ZOO - den adoptivních rodičů