ktion

2018

  • 16.2. – Maškarní bál ( Fechtenball in Masken) Trmice
  • 31.3. – 2.4. Freital – středověké velikonoční trhy ( Osternfest)
  • 19. – 21.05. Braunschweig - Pfingsten
  • 25. – 26.08. – Leisnig - středověké trhy ( Mittelalterfeste)
  • 15. – 16.09. - Drebkau - středověké trhy ( Mittelalterfeste)

2017

  • 17.02. - Hartigo ´s Fechtensball U Kastnerů
  • 15. - 17.04. Freital - Osternfest
  • 29. - 01.05. Bad Bodenteich
  • 3. 6. Slavnostní otevření jezera Milada
  • 5. 6. MŠ Kameňáček - pasování prvňáčků
  • 13.6. MŠ Dobětice - pasování prvňáčků
  • 24.6. Městské sady Ústí nad Labem - Selské trhy
  • 22. - 23.07. Bienenbüttel - Středověké trhy
  • 28. - 30.07. Bielefeld - Sparrenburgfest

2016

  • Ball SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická U Kastnerů
  • 19.02. - Hartigo ´s Fechtensball U Kastnerů
  • 26. - 28.03. Freital - Osternfest
  • 30.04. Čarodějnice v Edenu - Hospůdka Eden
  • 07.05. - Petrovice
  • 14. 5. - Chabařovice
  • 28.05 - Slavošov
  • 04.06. - Stebno
  • 16. - 17.07. Bienenbüttel - Mittelaltermarkt + Living history
  • 29. - 31.07. Bielefeld - Sparrenburgfest
  • 27. - 28.08. Leisnig - Mittelaltermarkt
  • 10.09. - Trmické slavnosti

2015

  • 20.02. - Hartigo ´s Fechtensball U Kastnerů - Gast FABULA!
  • 04. - 06.04. - Freital - Osternfest
  • 30.04 - Bad Bodenteich
  • 16. - 17.05. - Děčín
  • 24.05. - Litoměřice
  • 30.05. Slavošov
  • 02.06. - Kindergarten Kameňáček
  • 20. - 21.06. Forst Lausnitz - Mittelatermarkt - Johannes Gaudium
  • 24.06. - Kindergarten Karla IV.
  • 17. - 19.07. Bienenbüttel - Mittelaltermarkt + Living history
  • 24. - 26.07. Bielefeld - Sparrenburgfest
  • 01. - 02.08. Winterberg - Mittelaltermarkt
  • 05.09 - Trmice

2014

  • 21.02. - Hartigo ´s Fechtensball Restaurant u Fírů (Božtěšice)
  • 10.05. - 11.05. - Weinheim
  • 31.5 - 1.6. - Ahrensburg
  • 04.06. - Kindergarten Stříbrníky
  • 07.06. - 09.06. - Braunschweig - Svatodušní svátky
  • 12.06. - Kindergarten Skalka
  • 16.06. - Kindergarten Kameňáček
  • 21.06. - Kinderheim Střekov
  • 19.07. - 20.07. - Nohfelden - Mittelatermarkt
  • 25.07. - 27.07. - Bielefeld
  • 16.08. - 17.08. - Hamburg - Bergedorf
  • 13.09. - 14.09. - Fürstenfeldbruck
  • 06.12. - Weihnachtsmarkt in Malečov

2013

  • 15.02. - Hartigo ´s Fechtensball
  • 30.03. - 01.04. - Freital - Osternfest
  • 12.04. - Ball Restaurant u Fíru (Boztesice)
  • 20.04. - 21.04. - Leisnig - Mittelalterlicher Markt
  • 27.04. - 28.04. - Numbrecht - Mittelalterlicher Markt
  • 18.05. - 20.05. - Braunschweig - Pfingsten
  • 01.06. - Children's Day - Duchcov
  • 04.06. - Kindergarten Kamenácek
  • 22.06. - 23.06. - Ahrensburg - Mittelalterlicher Markt
  • 06.07. - 07.07. - Dusseldorf - Eller
  • 13.07. - 14.07. - Frankenberg - 20. historischer Besiedlungszug
  • 20.07. - 21.07. - Nohfelden - Mittelalterlicher Markt
  • 24.08. - 25.08. - Marburg - Mittelalterlicher Markt
  • 31.08. - Oberschöna - Rittergutskeller
  • 07.09. - Aussig an der Elbe - Fírfest
  • 14.09. - 15.09. - Furstenfeldbruck

2012

  • 14.01. - Fechtenbaal Sss Ortel - Krupka
  • 10.02. - Fechtenball 30. Geburtstag der Gruppe + der Ehremgast - die Musicgruppe FABULA
  • 07.04. - 09.04. - Freital
  • 21.04. - 22.04. - Leisnig - Mildenstein - mittelalterliches fest
  • 29.04. - Kinderheim Ústí n. L.
  • 12.05. - 13.05. - Ahrensburg ( Hamburg) - Mittelalter-Märkte
  • 26.05. - 28.05. - Braunschweig - Mittelalter-Märkte
  • 02.06. - Ryjice - Children's Day
  • 30.06. - 01.07. - Schorndorf (Stuttgart) - Mittelalter-Märkte
  • 14.07. - 15.07. - Nohfelden
  • 21.07. - Tasov
  • 18.08. - 19.08. - Altstadtfest Mittweida
  • 08.09. - 09.09. - Furstenfeldbruck Kloster (Műnchen) - Mittelalter-Märkte
  • 15.09. - 16.09. - Kamp-Lintfort ( Duisburg) - Mittelalter Markt
  • 21.09 - Relax Aréna Povrly
  • 06.10. - Tierpark Ústí nad Labem
  • 17.11. - MEDIEVAL PUNK NIGHT - CIRKUS DOMA (ÚnL)
  • 08.12. - Malecov

2011

  • 11.02. - Hartigo ´s Fechtensball
  • 22.04. - 24.04. - Freital - Mittelalter-Märkte
  • 30.04. - 01.05. - Nűmbrecht (Köln) - Mittelalter-Märkte
  • 14.05. - 15.05. - Lahr im Schwarzwald - Mittelalter-Märkte
  • 21.05. - 22.05. - Weinheim (Mannheim) - Mittelalter-Märkte
  • 05.06. - Frantiskov - Children's Day
  • 07.09. - Kindergarten Krásné Brezno
  • 11.06. - 13.06. - Braunschweig - Mittelalter-Märkte
  • 07.06. - Kindergarten Kamenácek
  • 16.07. - 17.07. - Nohfelden (Saarland) - Mittelalter-Märkte
  • 19.07. - Peruc - Kids camp
  • 06.08. - 07.08. - Berlin - Mittelalter-Märkte
  • 03.09. - Kinderheim Strekov
  • 10.09. - 11.09. - Furstenfeldbruck Kloster (Műnchen) - Mittelalter-Märkte
  • 17.09. - Kamýk - Motocross-Rennen
  • 02.10. - Tierpark Ústí nad Labem

2010

  • 22.01. - Abiturball in Lovosice
  • 05.02. - Hartigo ´s Fechtensball
  • 19.03. - Ball Boztesice
  • 03.04. - 05.04. - Ostern in Freital
  • 10.04. - Kamýk - Gerangel
  • 15.05. - AUSSICHTSTURM Sedlo Ústí n.L.
  • 29.05. - Slavosov - Horses Day
  • 30.05. - Vetruse - Kinderheim Strekov
  • 05.06. - Frantiskov n. Pl.
  • 07.06. - Kindergarten Kamenácek
  • 19.06. - 20.06. - Wettkampf – Budyne
  • 25.06. - Chabarovice
  • 04.07. - Trebusín - Hussiten Feiern
  • 16.07. - 19.07. - Mittelalterfeste in Nohfelden
  • 20.07. - Peruc - Kids Camp
  • 11.09 - 12.09. - Furstenfeldbruck
  • 29.09. - Mírové square Ústí nad Labem
  • 02.10. - Tierpark Ústí nad Labem

2009

  • 14.02. - 15.02 - Chemnitz - Mittelaltermarkt
  • 20.02. - Fechtenbaal der Gruppe Hartigo
  • 20.03. - Fruhlingsbaal
  • 11.04. - 13.04 - Freital - Osternfest
  • 18.04. - Ústí nad Labem - Kinderheim
  • 30.04. - Schreckenstein
  • 16.05. - 17.05. - Hermsdorf
  • 30.05. - 01.06 - Bautzen - Pfingsten
  • 06.06. - Chabarovice - Kindertag
  • 09.06. - Kindergarten Ústí nad Labem
  • 27.06. - Hudcov - Kindertag
  • 29.06. - Ústí nad Labem - Schuleveranstaltung
  • 05.07. - Trebusín - Die Husittage
  • 17.07. - 20.07. - Nohfelden - 13. Mittelaltermarkt
  • 21.07. - Ferienlager Peruc
  • 05.09. - Ritterturnier - Kinderheim Ústí nad Labem
  • 12.09. - Kamýk

2008

  • 02.02. - 03.02 - Chemnitz - Mittelaltermarkt (Messehalle)
  • 22.02. - Fechtenbaal
  • 21.03. - Boztesice
  • 22.03. - Strekov
  • 12.04. - 13.04 - Görlitz - Landskroner Brauerai
  • 10.05. - Vorstellung fur Kinderheim in Ústí nad Labem
  • 30.05. - Kindertag Ústí nad Labem
  • 12.06. - Kindergarten Ústí nad Labem
  • 21.06. - Budyne
  • 27.06. - Frantiskov - 300 Jahre Grundung
  • 03.07. - Berlin - Bundeskriminalamt - Sommerfest fur Firma
  • 05.07. - Hudcov - Kindertag
  • 06.07. - Trebusín - die Hussittage
  • 19.07. - 20.07. - Nohfelden - 12.Mittelaltermarkt
  • 23.07. - Peruc - Kinderlager
  • 30.08. - 31.08. - Schloß Hermsdorf - Mittelaltermarkt
  • 06.09. - Kamýk - Motocrossrennen